Ми у мережі:

Увійти Зареєструватися

Вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Реєстрація

Поля, позначені зірочкою (*), є обов'язковими.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
E-mail *
Підтвердити e-mail *
Капча *
Понеділок: 10:00 - 18:00
+ 38 (04579) 2 96 94

+38 095 606 15 70

вул. Героїв Дніпра, буд. 2,

м. Славутич, 07101

Про ЦНАП

Image

СТВОРЕННЯ ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутицької міської ради почав здійснювати свою діяльність за принципом «єдиного вікна» в 2017 році.

ЗАВДАННЯ ЦНАП

Основними завданнями ЦНАП є:

  • організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
  • спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутицької міської ради (далі - ЦНАП) утворений з метою забезпечення надання адміністративних послуг.

ЦНАП здійснює свою діяльність за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів послуг здійснюється виключно через адміністраторів.

Створена можливість отримання споживачем максимальної кількості адміністративних послуг в одному місці за простою та зрозумілою процедурою у найкоротший строк за мінімальної кількості відвідувань. Встановлені зручні часи прийому, у т.ч. робота без перерви та у суботу. Впроваджено новий підхід до прийому заявників - у відкритому приміщенні замість кабінетно-коридорної системи.

Кількість послуг, які можна отримати у ЦНАП зросла і включає найбільш затребувані мешканцями міста: оформлення та видача довідок про зареєстрованих осіб, оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон, оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, реєстрація місця проживання особи, реєстрація фізичних осіб - підприємців, юридичних осіб, реєстрація речових та майнових прав, земельні та архітектурні питання тощо.

Рішенням сесії Славутицької міської ради № 553-10-VIII від 28 січня 2022 року затверджений Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутицької міської ради в новій редакції. Перелік складається з 361 адміністративної послуги.

Розширення переліку адміністративних послуг та збільшення кількості їх надання обумовлено, насамперед, реформуванням структурного підрозділу ЦНАП. Створення на його базі управління адміністративних послуг. Переїздом в окрему простору будівлю, що надало можливість суттєво покращити обслуговування громадян за рахунок збільшення площ зони прийому та обслуговування і як наслідок втілити в роботу основні принципи державної політики в сфері надання адміністративних послуг такі як відкритість та прозорість, доступність, зручність, професійність і найголовніше це результативність.

Кількість відвідувачів центру в середньому складає 55 осіб в день.

В приміщенні ЦНАПу бажаючі можуть скористатися інформаційними стендами або отримати консультацію безпосередньо від адміністраторів.

Для зручності суб’єктів звернень, в Центрі встановлений платіжний термінал для приймання платежів за надання адміністративних послуг. Також  відвідувачі мають змогу скористатися вільним доступом WI-FI.

Центр надання адміністративних послуг м. Славутича працює над впровадженням нових адміністративних послуг, вдосконаленням своєї роботи відповідно до вимог чинного законодавства, забезпеченням комфортного перебування відвідувачів та високою якістю обслуговування.

Велика увага приділяється підвищенню рівня професіоналізму та обізнаності адміністраторів щодо надання адміністративних послуг. Вся робота в Центрі спрямована на якісне обслуговування населення за якомога коротший термін без порушення законодавства.

Центр впевнено крокує до виконання концепції в країні – реформування сфери адміністративних послуг, ліквідації потреб громадян звертатися до різних адміністративних органів, отримувати якісні та найбільш популярні у населення адміністративні послуги у найкоротший термін в одному приміщенні.

0
ВІДВІДУВАНЬ
0
ПОСЛУГ НАДАЄТЬСЯ
0
ЗАЯВ РОЗГЛЯНУТО
0
РЕЗУЛЬТАТІВ ВИДАНО
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
bottom-logo.png
Ми створені та працюємо за ради
комфорту нашіх клієнтів.

вул. Героїв Дніпра, 2, м. Славутич
(04579) 2 96 94, 095 606 15 70
UAP@SLAV.GOV.UA

ЦНАП м.Славутич © 2022. Всі права захищені.
Hosting Ukraine
Сайт створено Klynkov Y.

Пошук