Увійти Зареєструватися

Вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Реєстрація

Поля, позначені зірочкою (*), є обов'язковими.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
E-mail *
Підтвердити e-mail *
Капча *

Новини

НЕЗАБАРОМ У ЦНАП СЛАВУТИЧА МОЖНА БУДЕ ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ РАЦС

Наказом Міністерства юстиції України № 224/5 від 22.01.2020 Про внесення змін до додатка до наказу Міністерства юстиції України від 29 серпня 2018 року N 2825/5 місто Славутич включений до Адміністративно-територіальних одиниць, в яких здійснюється надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через центри надання адміністративних послуг, утворені згідно із Законом України «Про адміністративні послуги».

Після підписання узгодженого рішення між виконавчим комітетом Славутицької міської ради та Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Київ), адміністраторам ЦНАП буде встановлено програмне забезпечення на право ведення Державного реєстру актів цивільного стану.

Варто зазначити, що повноваження у прийнятті рішення у проведенні державної реєстрації актів цивільного стану залишаються за Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Київ) (Славутицьким міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)), однак прийом документів на зазначені послуги будуть надаватися через адміністраторів ЦНАП виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Незабаром через ЦНАП можна буде подати документи з державної реєстрації актів цивільного стану, а саме на видачу свідоцтва про народження; державну реєстрацію шлюбу; державну реєстрацію розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей; державну реєстрації смерті.

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану доповнять комплексне надання адміністративних послуг за моделлю “Життєва ситуація”, які вже надаються через ЦНАП. Про старт проекту з отримання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану через адміністраторів ЦНАП буде повідомлено додатково.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
bottom-logo.png
Ми створені та працюємо за ради
комфорту нашіх клієнтів.

вул. Героїв Дніпра, 2, м. Славутич
(04579) 2 96 94, 095 606 15 70
UAP@SLAV.GOV.UA

ЦНАП м.Славутич © 2020. Всі права захищені.
  Hosting Ukraine
Сайт створено Klynkov Y.

Пошук