Увійти Зареєструватися

Вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Реєстрація

Поля, позначені зірочкою (*), є обов'язковими.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
E-mail *
Підтвердити e-mail *
Капча *

Новини

«U-LEAD З ЄВРОПОЮ» Перші тренінги в Славутичі

З 10 по 13 червня в залі засідань виконавчого комітету Славутицької міської ради пройшли чотири модулі тренінгів у рамках Програми «U-LEAD з Європою».
Перші три модулі були присвячені ролі органів місцевого самоврядування в питаннях створення й функціонування ЦНАП як інтегрованого офісу.
Тренер проекту Романюк Сергій Андрійович ознайомив учасників з концептуальними підходами, тенденціями державної політики базовим законодавством та позитивними практиками у сфері надання адміністративних послуг. За допомогою адміністраторів ЦНАП працівники БТІ комунального підприємства «АРР» розробили інформаційну та технологічну картки власної послуги.

Image
Image

Модулю «Ділова етика та взаємодія з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг» була приділена особлива увага.
У сучасних соціально-економічних умовах розвитку держави актуальною стає проблема підготовки висококваліфікованих спеціалістів у сфері надання адміністративних послуг, здатних професійно вирішувати проблемні питання у роботі з обслуговування відвідувачів ЦНАП. Робота працівника центру надання адміністративних послуг передбачає велику кількість ситуацій з високою емоційною насиченістю.

Image

Це вимагає значного особистісного внеску для встановлення довірливих відносин з відвідувачами та володіння необхідними навичками управляти емоційною напруженістю ділового спілкування. Адміністратору потрібно вміти оперативно налагоджувати контакт, розуміти психологічний стан співрозмовника, його потреби, мотиви поведінки. Емоційний інтелект, комунікативна компетентність адміністратора формує фундамент здатності надавати емоційну підтримку, зберігати рівновагу в напружених і конфліктних ситуаціях з відвідувачами.
З тренером проекту Тетяною Костянтинівною Гречко адміністратори ЦНАП не тільки опановували теоретичні знання з цих питань, а і формували практичні навички володіння основами ділової етики, професійної комунікації, розуміння засадничих принципів ґендерної складової у роботі працівників ЦНАП – як для якісного виконання своїх функціональних обов’язків, так і для особистісної та професійної самореалізації.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
bottom-logo.png
Ми створені та працюємо за ради
комфорту нашіх клієнтів.

вул. Героїв Дніпра, 2, м. Славутич
(04579) 2 96 94, 095 606 15 70
UAP@SLAV.GOV.UA

ЦНАП м.Славутич © 2019. Всі права захищені.
  Hosting Ukraine
Сайт створено Klynkov Y.

Пошук