Увійти Зареєструватися

Вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Реєстрація

Поля, позначені зірочкою (*), є обов'язковими.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
E-mail *
Підтвердити e-mail *
Капча *

Новини

Увага, шукаємо працівників!

  • Оголошено  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - Адміністратора відділу адміністрування та дозвільних процедур управління адміністративних послуг виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Вимоги до кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі на даній посаді: громадянство України, вища освіта, за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст», «магістр», стаж роботи за фахом на державній службі (службі в органах місцевого самоврядування) не менше року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років, володіння державною мовою, знання законодавства про місцеве самоврядування, про службу в органах місцевого самоврядування, про дозвільну систему, про державну реєстрацію, знання комп’ютера, достатні для самостійного створення основних документів, таблиць, використання довідкових систем та мережі Інтернет. 

Додаткові вимоги: аналітичне мислення, гнучкість та відкритість до інновацій, відповідальність, цілеспрямованість, ініціативність.

  • Наявність вакансії державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг виконавчого комітету Славутицької міської ради за строковим трудовим договором.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища юридична освіта, за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст», «магістр», стаж роботи за фахом на державній службі (службі в органах місцевого самоврядування) не менше року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років, володіння державною мовою, знання законодавства про державну реєстрацію, знання комп’ютера, достатні для самостійного створення основних документів, таблиць, використання довідкових систем та мережі Інтернет.

Додаткові вимоги: аналітичне мислення, гнучкість та відкритість до інновацій, відповідальність, цілеспрямованість, ініціативність.

Документи приймаються за адресою: 07101, м. Славутич, Центральна площа, 7, кім. 319.
Довідки про умови конкурсу за телефоном: 3-00-11*140.

Ця інформація оприлюднена на сайті Славутицької міської ради e-slavutich.gov.ua 02.01.2019

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
bottom-logo.png
Ми створені та працюємо за ради
комфорту нашіх клієнтів.

вул. Героїв Дніпра, 2, м. Славутич
(04579) 2 96 94, 095 606 15 70
UAP@SLAV.GOV.UA

ЦНАП м.Славутич © 2019. Всі права захищені.
  Hosting Ukraine
Сайт створено Klynkov Y.

Пошук