Увійти Зареєструватися

Вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Реєстрація

Поля, позначені зірочкою (*), є обов'язковими.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
E-mail *
Підтвердити e-mail *
Капча *

БУДІВНИЦТВО

236 - Видача дозволу на виконання будівельних робіт

Місце надання послуги

вул. Героїв Дніпра, 2, м. Славутич, Київська область

Кому надається

для громадян

Вартість послуги

безкоштовно

Термін надання послуги

10 робочих днів з дня надходження декларації

Інформаційна карта послуги

Документи

Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява згідно статті 391 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та пункту 22 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою КМУ від 13.04.2011 №461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів» (в редакції постанови КМУ від 07.06.2017 №409 "Про внесення змін до порядків, затверджених постановою КМУ від 13 квітня 20011р. №461") за формою встановленого зразка.
  2. Декларація в якій враховані зміни згідно статті 39 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та пункту 22 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою КМУ від 13.04.2011 №461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів» (в редакції постанови КМУ від 07.06.2017 №409 "Про внесення змін до порядків, затверджених постановою КМУ від 13 квітня 20011р. №461") за формою встановленого зразка.

Щодо об’єкта, якій належить до ІІІ категорії складності (клас наслідків відповідальності) СС2), заява подається в довідній формі, до якої додаються засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують зміни.

Порядок отримання

Порядок отримання

Інформація щодо зареєстрованої декларації про готовність об’єкта до експлуатації розміщується на офіційному сайті Держархбудінспекції України у розділі "Реєстр дозвільних документів" у єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Результат послуги

Результат послуги

Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації, в якій враховано зміни.

Внесення достовірних даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
bottom-logo.png
Ми створені та працюємо за ради
комфорту нашіх клієнтів.

вул. Героїв Дніпра, 2, м. Славутич
(04579) 2 96 94, 095 606 15 70
UAP@SLAV.GOV.UA

ЦНАП м.Славутич © 2020. Всі права захищені.
  Hosting Ukraine
Сайт створено Klynkov Y.

Пошук